E njihni bukuroshen e Kuvendit, Duda Baljenn, Ja kush eshte burri i saj

Duda Balje është njëra nga deputetet e Kuvendit të Kosovës e cila shpesh herë seriozitetin e punës e kthen në argetim.
Deputetja është ajo e cila konsiderohet si më e bukura e kuvendit, ku çdo herë merr vëmendje me dukjen e saj.
Po ashtu Duda është e vetmja deputete, e cila me së shpeshti frekuentohet në mediaa rozee.Ndersa ja kush eshte burri i saj, k1ikojeni foton e re’klams dhe shfaqet,fotoja.