E mbani mend ‘Tezen Gane’ te ‘Kafeneja Jonë’, ja çka bën dhe si duket ajo sot

E mbani mend ‘Tezen Gane’ te ‘Kafeneja Jonë’, ja çka bën dhe si duket ajo sot.
Aktorja e suksesshme kosovare, Irena Cahani, është e njohur më shumë për publikun si ‘Tezja Gane’ për rolin e saj në serialin vendor ‘Kafeneja jonë’.Në serial shfaqet si një femër në moshë dhe beqare, e cila është gjithmon aktiv.Por pak kemi ditur për jetën e saj reale. Dhe ja si duket ajo tani, duke hap meposht re,klamn shikoni,fotot e saj.