E mbani mend “Tarën” e Bleros, Ja sa eshte rritur ajo (Foto)

E mbani mend “Tarën” e Bleros, Ja sa eshte rritur ajo, dhe sa e bukur duket.

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Në foton e fundit ajo e ka publikuar vajzën e saj Tarën, e cila është rritur dhe është bërë bukuroshe.