E mbani mend Kahramanin nga ‘Nje pjese e Imja’ / Ja si duket ai sot,13 vite pas nga seriale, paska edhe nje djale

Nje nder serialet me te famshme te transmetuara ne Shqiperi ,behet fjale per serialin ‘Nje pjese e Imja’ , me aktore kryesore Elif dhe Kahraman.

Ne jeten reale aktoret qe luajten rolin e Elifit dhe Kahramanit jane ,Ozcan Denis , si Kahramani dhe Hatice Sendil si Elif.

Mbajti mberthyer pas ekranit te televizionit , mijera shqiptare, por edhe ne vendin origjine , Turqi, ku arriti nje rekord shikueshmerie. Sot aktoret jetojne te lumtur , ‘Kahramani’, nje nder aktoret kryesore , akoma vazhdon karrieren e tij si aktor ne Turqi.

Gjate fotove te fundit te postuara nga aktori Ozcan Denis (Kahramani ne serial) , jane edhe disa foto te anetareve te familjes se tij , nder to edhe djalit te tij . Te gjithe kemi menduar ndoshta si do te duket aktori pas disa vitesh, ja qe mosha nuk e ka plakur fare.