E Mbani Mend Halimenë E Ertogrulit? S’do E Besoni Dot Se Me Kë Është Martuar Ajo Në Jetën Reale: Paska Dalë Një Nuse Yll!


Halimeja, ishte ndër personazhet kryesorë të serialit Ertogrul. Ajo është shfaqur në të bardha në ditën e saj më të lumtur.Halimeja e Ertugrul martohet në jetën reale, skeni për ta besuar kush është burri i saj – ME STIL

Aktorja bukuroshe Esra Bil giç i ka thënë po martesës me futbollistin e njohur të Beshiktashit dhe Kombëtares turke, Gokhan Tore.25-vjeçarja që luan rolin e Sulltaneshës Halime dhe futbollisti u martuan në një ceremoni madhështore në rezidencën Sait Halim Pasha, në brigjet e Bosforit në Stamboll.Halimeja, ishte ndër personazhet kryesorë të serialit Ertogrul. Ajo është shfaqur në të bardha në ditën e saj më të lumtur.Halimeja e Ertugrul martohet në jetën reale, skeni për ta besuar kush është burri i saj,ditorja.