E mbani mend fëmijë/ Shikoni se sa është rritur vajza e madhe e Fjolla Morinës

E mbani mend fëmijë/ Shikoni se sa është rritur vajza e madhe e Fjolla Morinës

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina është nënë e dy vajzave, me të cilat ka treguar se është shumë e lidhur dhe mezi pret të shkojë në shtëpi kur është në koncerte.ra pak ditë më parë vajza e madhe e këngëtares Lediana, festoi ditëlindjen dhe mbushi plot 17 vjeç. Ndonëse disa prej nesh e mbajnë mend të vogël, Lediana tashmë është bërë një zonjushë e vërtetë. Në këtë 17-vjetor nuk ka munguar as urimi i Fjollës, e cila kaq publikuar një foto të vajzës tashmë të rritur e cila është bërë shumë e bukur.