E mbani mend Ermelën e BB4? shihni sa shumë ka ndryshuar

Me siguri të gjithë e mbani mend Ermelën, fituesen e Big Brother Albania 4 e cila tërhoqi shumë vëmendjen asokohe me karakterin e saj m oskokëçarës.
Vite më parë Ermela Mezuraj ishte një nga personazhet më të komentuar në media, por më vonë ish-banorja vendosi të shijonte jetën në privatësi ja dhe nje video e saj se si duket ajo tani,vertet ka ndryshuar shume befasuese,shtype re!klamn dhe shiko,pamjet.