E mbani mend Bihterin e bukur? Ajo fotografohet me burrin duke… dhe i lë të gjithë pa fjalë

E mbani mend Bihterin e bukur? Ajo fotografohet me burrin duke… dhe i lë të gjithë pa fjalë.

Aktorja turke Beren Saat e njohur si “Bihter” vazhdon të jetë shumë e komentuar në mediat turke e së fundmi në fokus ka qenë jeta e saj private.Pak kohë më parë u përfol se ajo ishte ndarë sërish nga bashkëshorti i saj Kenan Dogulu, por aktorja i hodhi poshtë thashethemet.

Këtë e vërteton edhe fakti që çifti së fundmi janë fotografuar bashkë teksa kalonin pushimet në Çeshme.Gjithashtu Beren publikoi dhe një foto në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqej me rroba.