E mbani mend Arbana Osmanin bjonde? Ja si dukej ajo me floket e verdhe disa vite me pare


Arbana Osmani eshte nje nder moderatoret me te dashura per publikun shqiptar. Ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto apo video te ndryshme nga perditshmeria e saj . Ndersa se fundmi ajo ka publ ikuar njee foto te vjeter ne ‘Instagram’ ku shihet bionde ne nje nga episodet kur prezantonte “Big Br other”.

Moderatoren e njohur e kemi pare keto kohe vetem me floke te erreta dhe duhet ta pranojme se na ka munguar ky look. Ne na pelqen sido qe te jete bionde apo brune , madje edhe komentuesit kane qene te ketij mendimi.Qe ne fillimet e karrieres se saj eshte komentuar per pamjen dhe stilin e saj shume te vecante. Moderatorja shume shpejte pritet te behet nene per here te dyte.