E mbani mend aktoren e njohur Kasandra? Ja si duket ajo pas kaq shume vitesh, dita dites vjen duke u rinuar

Aktorja Coraima Torres e njohur nga roli i saj si “Kasandra”, serial ky i cili në ekranet shqiptare u transmetua 20 vite më parë.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në rrjetin e saj social, ku duket qarte qe eshte ende e bukur si atehere, per me te teper duket sikur po vjen e rinohet dita dites, shtypenii re’klamn dhe menjeher,shfaqen fotot e saj.