E La Burrin Krej Papritur Pas 18 Vitesh Martesë/ Eneda Tarifa H Abit Me Deklaratën: E Kush Ma Mori…(Pamje)

E La Burrin Krej Papritur Pas 18 Vitesh Eneda Tarifa..

Eneda Tarifa është një ndër këngëtaret më të komentuara të showbizzit shqiptar, jo vetëm për s uksesin e saj.

Si këngëtare por edhe për jetën e saj private sidomos pas ndarjes së saj nga ish bashkëshorti, E ftuar pak ditë më parë në televizionin Ora News në emisionin “Th umbOn” ajo u pyet shumë nga dy moderatoret e njohura Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu për jetën e saj private.

Tashmë është e njohur se këngëtarja i ka dhënë fund lidhjes me ish-bashkëshortin e saj me të cilin kanë edhe një vajzë, Aria.