E Kush Nuk E Mba Mend Astritin E Big Brother, Ja Si Duket Ai Pas 10 Viteve

Kanë kaluar plot 10 vite që nga edicioni i parë i “Big Brother”, aty ku mori pjesë edhe një ndër personazhet që vazhdon të mbahet mend akoma. Astriti ishte banori më kendshem dhe publiku e donte shumë.

Tani pas 10 vitesh të gjithë janë kuriozë të shohin si duket Astriti dhe çfarë bën me jetën e tij. Së fundmi janë publikuar disa foto të ish-banorit, dhe ja si duket tani,shtyp posht re’klamn dhe hapet,fotoja.