E kujtoni Harunin Që Donte Dilarën? Epo në jetën reale e paska më të bukur se ajo gruan (Foto)

E kujtoni Harunin Që Donte Dilarën? Epo në jetën reale e paska më të bukur se ajo gruan. BarışFalay është një ndër aktorët turk më të preferuar në serialin e njohur “Fate të Kryqëzuara”.

Në rolin e “Harunit”, aktori i njohur turk ka arritur të rrëmbejë zemrat e teleshikuesve.Por për post filmit, ku duket mjaft i dashuruaar me ‘Dilarën’, aktori edhe në jetën reale është tejet i dashuuruar.

Ai Falay është i martuar me Esra Ronaabar dhe bashkë janë prindër të një djali bukurosh me sy blu, ja dhe nje foto e familjes se tyre ku met vertet duken shume te lumtur se bashku, ditorja.