E keni njohur me pare? Kjo eshte bashkeshortja e Ardit Gjebreas, nuk keni per ta besuar se cfare pune ben ajo

Anila Gjebrea eshte shume e mire e sjellshme, dashamirëse, dhe plot pozitivitet. Ajo eshte e lumtur me Arditin dhe kane dy femije bashke Joni dhe Ana.
Anila qendron pas kamerave dhe shmang deklaratat ne media dhe ruan jeten e saj private.Puna e saj eshte te ndihmoj Arditin ne Kenga Magjike dhe te E Diela Shqiptare.Por ne te vertet ja puna e saj kryesore, shtyp posht re!klamn, dhe n’diqe viideon e saj.