E gjeni dot se kush është, Aktorja e njohur publikon foton kur ka qenë e re..

E gjeni dot se kush është, Aktorja e njohur publikon foton kur ka qenë e re..

Monika Lubonja është një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka luajtur shumë role në film dhe teatër, duke lënë gjurmë në aktrimin e Shqipërisë.

Monika gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto të ndryshme.Pak minuta më parë, ajo është bërë nostalgjike dhe ka postuar në rrjetin e saj social një foto bardh e zi, në të cilën shfaqet në moshën 19 -vjeçaree.


Monika gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto të ndryshme.Pak minuta më parë, ajo është bërë nostalgjike dhe ka postuar në rrjetin e saj social një foto bardh e zi.