E Fundit:Behuni gati, Doli para shikimi për 3 ditë, ja çfarë pritet të behet.

E Fundit:Behuni gati, Doli para shikimi për 3 ditë, ja çfarë pritet të behet.

Ditën e diel e kryesisht të hënën përgjithësisht mot me diell.Temperaturat do të pësojnë rënie kryesisht në vlerat minimale. Të hënën, vlerat maksimale do të rriten.

Era do të fryjë juglindje e veriperëndim e lehtë e mesatare përgjatë brigjeve detare. E pranishme do të bëhet dhe mjegulla lokale gjatë orëve të mëngjesit. Valëzimi në dete i forcës 3 deri 4 ballë.