E fundit, Shített banesa tredhomëshe e mobiluar 13,000euro, ja detajet (Pamje)

Banesa ka sallon me kuzhine, dy dhoma fjetje, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa gjithashtu ka ne shfrytëzim hapesiren e jashtme pasi vetëm ajo ka qasje ne te dhe është e rrethuar enkas për ketë banese. Banesa gjendet ne kat përdhese e larte dhe ka 64 m2 ne flete poseduese ndërsa faktike mbi 70 m, ja dhe video se si duket banesa dhe numri i pronarit per kontakt, shtypni posht reeklaamn dhe automatikisht ju hapet,video dhe detajet: