E FUNDIT: Pas 6 vitesh bashkë, Fejohen Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj (VIDEO EKSKLUZIVE)

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me Krenar Çoçajn i cili tashmë është edhe menaxher i saj.
Lidhja e tyre u zbulua në vitin 2013 dhe për vite me rradhë çifti u fotografuan bashkë nga paparacët, por nuk preferuan ta konfirmonin.
Megjithatë së fundmi, Luana dhe Krenari kanë vendosur të marrin hapin e madh ja dhe video shtype rekl,am dhe shikonii,pamjet: