E bukur ka mbetur! Dalin fotot ja si dukej Eli Fara kur ishte adoleshente dhe çupë Korçe

Eli Fara eshte nje nder kengetaret me te vjetra te skenes sone. Ajo eshte padyshim nje nga kengetaret me te dashura per publikun.

Edhe pse pas kaq shume vitesh karriere, Eli vazhdon edhe sot te kete po te njejtin sukses.

Eli Fara njihet si nje nga kengetaret me te mira shqiptare dhe me zerin e embel i ka bere te gjithe per vete. Por pervec zerit dhe kengeve ajo eshte karakterizuar gjithmone si nje femer shume e bukur e cila i ka rezistuar gjithmone kohes.

Vitet kalojne por Eli ruan te njejten hijeshi dhe mund te themi qe po sfidon edhe vajzat e reja per moshen qe ka. Duket se mosha per Elin mbetet thjesht nje numer.