E Bija Feston Ditëlindjen, Arditi I Organizon Festën, ja si duket shtepia e tyre prej brenda

Ditën e djeshme vajza e moderatorit të njohur, Ardit Gjebreas, Ana, ka festuar ditëlindjen. Ajo ka mbushur 11 vjeç dhe për të festuar Arditi i kishte organizuar festën surprizë si në përralla.

K1ikko meposht rek’lamn dhe shiko,pamjet.
Ndonëse në kushte shtëpie, gjithçka ishte menduar deri në detaje dhe të ftuar ishin vetëm rrethi i ngushtë familjar.
Moderatori ka publikuar në profilin e tij të Instagramit një video nga festa e ditëlindjes, ku shihet ambienti familjar i zbukuruar pikërisht për këtë rast.