Dy Vogëlushet Që I Shihni Në Foto, Sot Janë Ndër Fytyrat Më Të Njohura Dhe Më Të Dashura Në Vend


Dy vogëlushet që i shihni në foto, sot janë ndër fytyrat më të njohura dhe më të dashura në vend. Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë. Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale. Ndër postimet e fundit është edhe një foto nga fëmijëria, ku shihet bashkë me motrën e saj Lolën. Tani, ato janë ndër motrat më të njohura dhe më të dashura për publi kun,ditorja.