Dy Binjaket Që Duan Për Burrë Të Dyja Saimirin Me Prona Në Gjermani, Habisin: M’u Bë Qejfi Që Iku Ajo

Nata e dytë e spektaklit “Love Story” në TV Klan është shoqëruar me emocione të forta ku nuk munguan as lotët, teksa Klea dhe Juli u eli minuan.U kritikuan nga të gjithë, binjaket-Saimirit: S’kemi ardhur të shkojmë të dyja në sht rat me ty.

Në një intervistë për “Daily Love Story”, konkurrentet e tjera kanë dhënë mendimin e tyre për këtë zgjedhje të Saimirit, teksa binjaket kanë habitur me reagimin e tyre.Albana është shprehur se i’u bë qejfi për largimin e Kleas.

Teksa për Julin ka thënë fjalë të mira. Ky koment i saj është përfo rcuar edhe nga e motra, Silvana, e cila për Klean ka thënë se nuk ka fjalë, ndërkohë që Julin e ka konsideruar si një vajzë të sinqertë.

“Duhet të jem e drejtpërdrejtë. Më bëhet qejfi për Klean. Po për Julin më vjen shumë keq sepse është një vajzë shumë e mire”, ka deklaruar Albana.“Vajzat e sinqerta nuk i gjen sot. Nuk e di çfarë nuk pa ai te Juli, ndoshta pa atë heshtjen. Sa i përket Kleas s’kam koment. Klea bye bye”, është shprehur Silvana.