Duket si 20 vjec por nuk do ta besoni se sa vjec mbush sot Eli Fara

Ajo eshte nje nga kengetaret e njohura shqiptare dhe shume e bukur per pubklikun Ajo eshte 53-vjeç, këngëtarja duket mjaft në formë për moshën që ka dhe duket ende si 20vjecare.

Ne mes shumë urimesh që ka marrë për ditëlindje, nuk kanë munguar edhe komentet në lidhje me formen e mirë fizikee dhe dukjen e re të Elit.

Mes shumë prej tyre në komentues shkruan mehumor Eli ka mbi 50 vite që feston vetëm 20-vjetorin.Shumë të tjerë shkruajnë se këngëtarja është ende kaq nëformë.

E re dhe e bukur për shkak që akoma vetem dhe pa një patner në krah, i urojm suksese ne jeten e saj, transmeton ditorja.