“Dua të të bëj gropën”, ish aktorja e Portokallisë “ironizon” Arbana Osmanin

Mbrëmjen e djeshme (1 shkurt) ishte puntata e parë për këtë sezon e “Klanifronia”. Delinda Disha është prurje e re në televizionin Klan, ajo spikati sezonin e kaluar me disa imitimee që shkaktuan shumë bujë në media.

Mbrëmë ajo ka zgjedhur të imitojë Arbana Osmanin, por në fakt shumë e kanë cilësuar se nuk po e imitonte por po përpiqej ti ulte figurën. Ajo bëri një ecje aspak femëroree dhe rrinte e kërrysur ndërkohë që bënte “gjasme” i interesonin historitë që trajton në emisionin e saj.Shtype re!klamn dhe shikoje,videeon.