Doli në televizor të gjente grua, por zbulohet se ka të fejuar në Suedi, flet i riu shqiptar: Unë po …

Armand Shehi, një nga konkurrentët e “Përputhen” arriti të tërhiqte vëmendje..

Me paraqitjen e tij për mënyrën e artikulimit dhe reagimit të përgjigjeve në emision në puntatat e para. Andi bëhet xheloz!? Çfarë ndodhi pas takimit të Shqipes me Andrean?

Në rrjet dolën disa foto të tij me një vajzë nga Kosova, e cila jetonte në Suedi. Sipas informatave, ajo ishte e fejuara e tij. Ky i fundit deklaroi sot në emision: Kjo ne fakt eshte dicka reale qe ka ndodhur perpara. Me perpara se te fillonte emisioni.

Lidhja me vajzen ka ndodhur dhe ka zgjatur 7 muaj. Keto jane disa nga foto… Ajo eshte ish e dashura ime. Ndoshta i ka nxjerre edhe ajo fotot, une nuk kam kontakte me me ate. Bora: Ti ke komentuar me të gjatë kohës që je pjesë e programit? Andi: Jo, nuk ka lidhje fare… mbaj pergjegjesi te plote se nuk jam ne nje lidhje. Nese nje person ka nje prove te forte le ta sjelle dhe une do kerkoj falje.

Por, nëse ata janë ndarë, përse vajza në Instagramin e saj mban unazën që kishte në fotot e publikuara me Armandin, flamurin shqiptar + atë suedez dhe shkronjën “A”? Mos vallë, Andi synon vetëm të përfitojë nga “Përputhen” duke marrë famën, për të vazhduar aktrimin në fushën në rrjetet sociale,ditorja.