Do ndodh e papritura ne Big Brother, Ja kush janë tre banoret e ri që do të…

Emrat ende nuk po i zbulojmë, por janë 3 personazhe shumë interesante. E para është një moderatore nga Kosova, shumë e njohur dhe e dashur për publikun, e sigurt që do ndryshojë atmosferën në shtëpi.

Dy banorët e tejrë, do jenë dy sportistë kampionë, në disiplina të ndryshme, një kampion noti dhe një kampion tenisi. Përveç hyrjeve të reja, nata e sotme do të ketë edhe debatet e zakonshme mes banorëve, opinionistëve, njëri mes Ilirit, Meridianit dhe Antonelës do lërë shtëpinë.

Do kemi nominimet dhe sigurisht surpriza të tjera. Kjo do të jetë nata e fundit e spektaklit të Big Brother për këtë vit, pasi nata e ardhshme nuk do të jetë të premten si zakonisht, por të shtunën më 1 janar.