Djali Mbi Kalë Sot Është Politikani Dhe Kryetari I Famshëm Shqipëtar, E Njihni Kush Është?

Djali Mbi Kalë Sot Është Politikani Dhe Kryetari I Famshëm Shqipëtar, E Njihni Kush Është?

Mund të duket e pabesueshme por djali që shikoni në foto është kryebashkiaku Erion Veliaj. Politikani Belind Këlliçi, ka postuar në profilin e tij ne rrjetin,socialnjë foto të kreut të bashkisë, kur ishte i vogël, mbi kalë Krahas fotos.

Këlliçi ak uzon Veliajn që do të fshijë çdo memorie të kryeqytetit. lidhur me kërkesën për prishjen e Teatrit Kombëtar.