Ditë e trìshtë për Getoar Selimin, reperi h/umb njeriun e shtrenjtë të familjes (Foto)


Ditë e trìshtë për Getoar Selimin, reperi hu/mb njeriun e shtrenjtë të familjes. Getoar Selimi eshte nje nder kengetaret me te njohur te mediave roze, ku dhe pelqehet shume nga publiku. Ndersa ai me anë të një postimi në rrjete sociale, reperi i njohur Getoar Selimi ka njoftuar ndarjenn, nga jetaa të xhaxhait të tij.

Reperi ka postuar një foto bardh e zi, ku shfaqet xhaxhai i tij i ndj erë me një vegël muzikore në dorë.“Lamtumirë Xhaxh!”, shkroi Getoari në foton e publikuar.