Dikur shoqe te ngushta tani mbajne koken menjane/ Keto jane Vajzat Vip qe e prishen shoqerine e ngushte

Dikur shoqe te ngushta tani mbajne koken menjane/ Keto jane Vajzat Vip qe e prishen shoqerine e ngushte.

Behet me e bujshme ,kur sherret ne showbiz ndodhin mes miqsh. Kjo gje ka marr shume vemendje. Sot do ju rikujtojme disa prej sherreve te ndodhura mes miqsh ne showbizin shqiptar.Samanta dhe Ronela.

Shpesh ne shoqerine e njera-tjetres dhe madje kane bashkepunuar se bashku per nje projekt,dy kengetaret dikur ishin mikesha te ngushta. Samanta dhe Ronela nuk flasin me me njera-tjetren pas dickaje qe ndodhi mes tyre. Vitin e kaluar mes tyre nisi nje sherr publik, pas shume vitesh qetesi. Arsyeja e ketij she rri ishte deklarata e Zerkes. Ai ne “Shiko kush luan” tha se Samanta nuk e meriton famen.