Diellza Kolgeci kaq te bukur e ka kunaten, ja kush eshte ajo (Foto)

Diellza Kolgeci, që mbetet ikonë e bukurisë shqiptare, sot feston ditëlindjen, sigurisht më e lumtur se kurrë.

K1ikojeni re;klamn dhe shfaqen,fotot.
E ka uruar edhe kunata e saj, bukuroshja prishtinase, Floriana Rugova, dikur mjaftë aktive në jetën publike. Diellza, në vitin 2019 është bërë nënë për herë të parë dhe duke u plotësuar ndjeshëm më shumë. Ardhja e Helenes në jetë, i ka shtuar edhe më shumë shkëlqim, por ja si duket kunata e saj.