Deklarata E Fortë E Mjekut Popullor: 1 Lugë Sode Dhe Pak Ujë Ju Shkakton 11…

Edhe pse ne e përdorim atë, shpesh në jetën tonë të përditshme, soda e bukës është ende një mister për shumë njerëz në lidhje me cilësitë e saj.
Ajo siguron përfitime të shumta shëndetësore për shëndetin e njeriut. Soda është e lirë dhe ju mund ta gjeni atë kudo. Ja 11 gjërat për të cilat mund të përdoret soda: Rregullon çarjet e lëkurës ( si puna e plagës)
Përzieni 1 lugë gjelle sodë me një filxhan çaji me ujë. Aplikojeni dy herë në ditë në zonën e prekur për ti shëruar plasaritjet, ja dhe 10 veçori tjera te sodes, k1ikko ne re’kklamn dhe hapet,tekstii ne vazhdim.