Dashuria nuk njeh moshe/ Nuk do e besoni cfare diference ne moshe kane Ami me Ermalin

Nje nga ciftet me te perfolura dhe me te komentuara te publikut shqiptar , si dhe nje nga ciftet me te dashura nga ky publik, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi , shpeshhere kane folur ne intervista rreth jetes se tyre private.

Kesaj rradhe ata zgjedhin te tregojne si ja kane dale te jene kaq te lumtur me njeri-tjetrin dhe ta bekojne dashurine e tyre me dy femije te mrekullueshem , vajzen Sia dhe djalin Joelin.

Si gjithe ciftet e showbizit dhe personazhet me te njohura te publikut shqiptar , kane diference moshe mes njeri tjetrit , ne kete rast Ami eshte me e madhe se Ermali.

Ky fakt si duket nuk ka ndikuar aspak ne marredheniet mes Ermalit dhe Amit , madje i ka forcuar duke i shtuar me shume dashurine mes tyre .Ami ka nje diference moshe jo shume te madhe nga bashkeshorti, Ermali. Bukuroshja e njohur e ekranit eshte vetem 16 dite me e madhe.