Dalin fotot e Teas nga koha e gjimnazit, do ta habiteni ja si dukej (Foto)

Dalin fotot e Teas nga koha e gjimnazit, do ta habiteni ja si dukej. Tea është e vetmja vajzë e “Për’puthen”, që do të njihet vetëm me një djalë dhe që për këtë produksioni i ka lejuar të komunikojnë në telefon dhe mund të takohen.

Ajo është duke përjetuar një romancë me Andin, por herë pas here ish-konkurrentja, Shqipja po vazhdon të ngacmojjë çiftin duke i postuar ndonjë foto të tyre.

Tea gjithashtu ishte në qendër të vëmendjes edhe për kilogramët që i ka humbbur, por se si duket ajo në kohen e gjimnazit ja si dukej ajo para disa viteve,ditorja.