Dalin fjalet/ Atdheu në lidhje prej 3 vitesh me Olsën e Përputhen, Po na hedhin hi syve të gjithë

Prej muajsh tashmë Për’puthen është kthyer në temë bisede të përditshme. Ndërsa çdo ditë personazhet, prottagonistë të programit dalin në skaa/ndale të bujshme. Javën që lamë pas rrjeti mbeti pa fjalë pas publikimit të fotove që vërtetonin lidhjen Tea Beart.

Ndërsa vazhduan polemikat mes Olsa Muhametit dhe Çifttit në fjalë.Mirëpo ditët e fundit në rrjetin social Tik tok kanë nisur zërat në lidhje me një marrë/dhënie të mundshme dashurie mes vetë autores së Për’puthen dhe Atdheut.

Në një postim së fundmi në rrjetinsocial thuhet se Olsa dhe Atdheu janë një një lidhje prej 3 vitesh. Mirëpo marrë/dhënia e tyre po kalonte në një moment të vështtirë.

Ndaj dhe Olsa zgjodhi ta ftonte Atdheun në Përp-uthen për ta mbajtur pranë vetes. Nëse është e vërtet a jo mbetet për t’u parë.