Çka Po Ndodh Me ‘Zeynepin’, Kjo Gjendje E Saj Çuditi te gjithe, ja si duket tani

Ajo është aktorja që po bën gjithnjë e më shumë bujë në kinematografinë turke.
Hazal Filiz Kocugoze u bë e njohur me rolin e Zejnepit në serialin e mirënjohur karasevdaa, Pas serialit duket se Zejnepi ka ndryshuar shumë.
Së fundi ajo ka publikuar një foto me të cilën ka befasuar ndjekësit sepse shfaqet në një stil që s’jemi mësuar ta shohim më herët, k1ikojeni katrorin re,klamuess, dhe shfaqen,fotot.