Çiljeta prezanton kunaten e saj, ja sa e bukur eshte

Çiljeta dhe Albani janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar në media, të cilët janë përfolur shpesh për një ndarje të mundshme. Mirëpo, teksa rrjeti zien nga lajmet për ndarje e ribashkime, Çiljeta i ka hutuar të gjithë me një postim të bërë së fundmi.

Ajo ka publikuar në Instastoryy një video me një grua të cilën e ka quajtur “kunatë” dhe ndjekësit menjëherë e kanë cilësuar si shenje që lidhja e tyre vazhdon,shtypee re!klamn dhe shikoji,fotot.