Cfare po ndodhe! Enxhëll tregon pse u largua nga ‘Love-Story’, Alketa ka dy fjalë për të

Enxhëll u largua papritur nga “Love-Story” puntatën e të hënës duke i habitur të gjithë, pasi ajo kaloi një takim mjaft romantik me Saimiri.Sot Enxhëll ka reaguar me një postim në Instagram ku tregon se arsyeja e vetme ishte familja dhe fakti që nuk dëshiron të jetë një show-girl.

“Publik i dashur që më mbështetët përgjatë gjithë kësaj eksperience në Love Story ju kërkoj ndjesë që nuk kam mundur t’ju kthej përgjigje të gjithëve.

E vetmja arsye që unë u tërhoqa normal ishte familja e para, por hyra aty si një vajzë e thjeshtë dhe ashtu doja të dilja.

Kurrësesi nuk mund të bëhesha një show-girl”, shkruan Enxhëll duke falenderuar produksionin për mundësinë.“Hyra për dashurinë, por zemra nuk mund të komandohet”, përfundon Enxhëll.