Cfare po ndodhe Befason Roberti, Pas Kaq Kohe Publikon Foto Në ‘Krahët’ E Norës

Para pak muajve, Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.
Ata kanë vendosur ta rrisin të ndarë vajzën e tyre Renenë,Pas ndarjes që të dy janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.
Së fundi Roberti ka publikuar një foto ku pranë tij shihet edhe Nora, ku duket se do të jenë bashkë në një mbrëmje, k1ikko ne katrorin e re’klams dhe hapet,fotoja.