Çfarë ndodhi? Ermal Fejzullahu shpë.rthen në të sharaa në mes të emisionit të Luana Vjollcës, ‘ndizet’ rrjeti

Ermal Fejzullahu së bashku me kolegë të tjerë në muzikë, u bë pjesë e lojërave dhe intervistave në studion e emisionit “Shiko Kush Luan”, mirëpo fansat kanë kapur një moment aspak të pëlqyeshëm të Fejzullahut.

Teksa Capital T zhvillonte lojën e tij, Ermali dëgjohet t’i drejtohet njërit prej personave të publikut, duke përdorur fjalor banal.Të zhgënjyer nga veprimi i tij, fansat kanë vërshuar në komente duke u shprehur se këngëtari kishte nxjerrë padashur fytyrën e tij të vërtetë.

“Turp për Ermalin të sillet kështu, nuk kam fjalë”, “Pse po shan Ermali live në televizion, turp”, “Ermali qenka nxehur keq”, janë disa nga komentet.

Çfarë ndodhi? Ermal Fejzullahu shpë.rthen në të sharaa në mes të emisionit të Luana Vjollcës, ‘ndizet’ rrjeti,ditorja.