Cfare ndodhi! Atdheu largohet nga emisioni dhe..

Një koment i Arjan Konomit e më pas një koment tjetër nga Antonela, bëri që Atdheu të largohej nga studio e “Përputhen” në puntatën e sotme.“Nisur nga Andi sot, por është e përgjithshme. Ju jeni këtu për të krijuar një lidhje më këto vajza.

Atdheu: Nuk ka të bëjë po mos e hap si temë se e kam sqaruar me Ledjanën. Pse ta anashkaloj Ledjanën për një vajzë tjetër, s’jam ashtu lloj barboni unë?Antonela Ça ka lidhje barbonlleku këtu?Atdheu Pse këtij i lejohet të dalë me dy gocaa e mua jo.

Antonela: E ke trurin këtu apo jo?Gjatë debatit, Antonela i tha Atdheu “O kafsha”. Atdheu u çua i ofe’nduar nga karrigia dhe tha se nuk duron dot të tilla ofe’ndime si “Eskortë, ka/ fshë”.

Antonela: O kaf/sha, Atdheu Mos më thuaj mua kaf/shë, e pasjellshme.Antonela Ok më fal, u bëra e sjellshme tani?Atdheu: Kjo të thotë ka/fshë, ai tjetri esk/ortë, ça u bë këtu del nga studio Pas tij dolën edhe djemtë e tjerë duke shkaktuar një rrë-mujë të madhe.