Çdo Natë Para Se Të Shkoni Në Shtrat, Pije Këtë Lëng Dhe Do Të Eliminoni Gjithçka Që Keni Ngrënë Gjatë Ditës

Dihet se trupi tenton të dj.egee yndyrën e marrë gjatë ditës, natën dhe kjo pije vetëm përshpejton procesin. Përveç kësaj, nëse mund të pinnjë gotë çdo natë, do të vini re përmirësime në tretje.Metabolizmi juaj do të përshpejtohet gjatë gjumit dhe në mëngjes ju do të zgjoheni me një bark të sheshtë dhe një siluetë për t’u zili.Çfare ju duhet, Shkopinj kanellë (1 njësi)Uthull (1 lugë gjelle)Majdanoz (disa gjethe)Limon (1 kokërr)Mjaltë ose pluhur xhenxhefil (1 lugë gjelle)Ujë (½ litër), ja pergatitja dhe perdorimi, k1ikojeni re,kkamn dhe n’diqnii viideon.