Brenda shtëpisë superluksoze të Arbana Osmanit, Xhemi publikon foto nga vila

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mikesha të ngushta prej shumë vitesh. Dy moderatoret e njohura kanë treguar se kalojnë shumë kohë me njëra-tjetrën. Nuk kanë munguar asnjëherë fotot në dreka, darka apo edhe udhëtime dhe aktivitete sportive së bashku.

Së fundmi Xhemi ka postuar një foto në Instastoryy, ku shfaqet në shtëpinë e Arbanës. Moderatorja shihet e ulur në një kolltuk të bardhë, në ballkonin e Arbanës teksa bie në sy arredimi i tij modern,shtype poshtt re!klamimiin dhe shikoji,pamjet.