Bora Zemanin e ka bërë Përputhen milionere, Ja super makina luksoze që ka (Foto)

Bora Zemani është akualisht moderatorja e programit më të bujshëm në vend, “Përputhen”. Të rinjtë që dashurohen në ekran, i dhanë këtij emisioni shifrat rekod e padyshim këto shifra kanë sjellë të ardhura të mira për krijuesit dhe drejtuesit e “Përputhen”.

Së fundmi Bora Zemani ka publikuar një video të thonjve të saj në InstaStory ku thonjtë ishin detaji i fundit që ra në sy. Ajo që mori vëmendjen ishte padyshim makina që Bora po ngiste.

Një RangeRover që klasifikohet te tipet luksoze të makinave. Kujtojmë se Bora Zemani është edhe sipërmarrëse e biznesit të saj të veshjeve.