Bleona na prezanton vëllain e saj, ja kush eshte (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti ka një arsye të madhe për të festuar ditën e sotme, pasi vëllai i saj i vetëm, Bledari, po i jep fund beqarisë.
Në llogarinë e saj në Instagramm, këngëtarja ka ndarë disa foto nga fejesa e çiftit, ku shpreh lumturinë e madhe që ndjen për të vëllain dhe partneren e tij bukuroshe.
Ja dhe disa foto te tyre, k1ikoo ne reeklaamn dhe shfaqen,pamjet: