Blendi Fevziu ftoi Alketën në emisionin e tij, komenti i Olti Currit është thjesht epik

Alketa Vejsiu ishte e ftuar mbrëmjen e djeshmë nga gazetari Blendi Fevziu.Moderatorja tregoi si arriti ta realizonte ëndrrën e saj dhe i ktheu përgjigje të gjitha kritikavee që prej ditësh të tëra bënë xhiron e rrjetit.
Nisur nga kjo blogeri Olti Curri ka publikuar një foto të Alketës dhe Blendit dhe komenti i tij ishte thjesht epik, duke k1ikuar meposht videon, ju hapet fotoja e komenntit.