“Blej rroba të përdorura, dal edhe me 2 euro në kafe”, Flaka Krelani flet pa komplekse

Flaka Krelani ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku foli për bashkëpunimin e saj të fundit me reperin amerikan Young Noble, si edhe zbuloi disa fakte që nuk i dinim për të.

E vënë përballë disa situatave, këngëtarja së pari tregoi se del për kafe edhe me më pak se 10 euro në xhep.
Sipas saj, aq para nuk janë pak, madje ka raste kur harron portofolin e del pa asnjë lekë nga shtëpia,shtypp posht re’klamn dhe n’diqni,videeon.