Bën kot sikur kërkon nuse, Atdheu kapett me bukuroshen bjonde…

Është publikuar skan dali i radhës i emisionit “Përputhen”.Konkurrenti i emisionit, Atdhe Xheravina ka festuar ditën e të dashuruarve krah një vajze, shkruan lajmi.net.

Një fotografi po qarkullon në rrjete sociale, teksa ai shihet pranë një biondine. Atdheu nuk ka shkruar ndonjë mbishkrim në fotografi për të zbuluar raportin mes vajzës dhe tij vetëm se i ka bërë tag.

Ndryshe, ky është ska ndali i radhës i publikuar dhe sipas rregullave të emisionit nuk iu lejohet takimi me vajza jashtë programit djemve apo e kundërta me vajzat, si do reagoi produksioni lidhur me këtë mbetet të sh’ihet në emisionet në vijim,ditorja.