Beffasuese/ Ata Menduan se eshte Valixhe e vjeter, por kur e hapën… Mbetën Të Sh okuar…(Video)

Beffasuese/ Ata Menduan se eshte Valixhe e vjeter, por kur e hapën… Mbetën Të Sh okuar,pamje.

Shume here ndodhe qe ne aeroporte gjate kontrolles te hasim raste te ndryshme, nje prej tyre eshte edhe ky rast. Kjo eshte vertet nje rast shume interesant.

Menduan Se Është Valixhe E Vjetër, Por Kur E Hapën… Mbetën Të Sh okuar. Pershendetje , ju sjellim videon e rradhes ne te cilen do te shikojme se si disa e gjejne nje valixhe te vjeter , dhe menduan se nuk ka asgje mbrenda, por kur e hapen ate te gjithe mbeten te shok.uar se cfare kishte mrenda saje.