Befasusee/ Jam shtat/zane ne fmin e dyte Vjehrra me thot “Nese se ki djal na te japim shqelmin” besoni nuk e di nga…!


Jam shatzane ne fmin e dyte Vjehrra me thot “Nese se ki djal na te japim shqelmin” besoni nuk e di nga…!
Pershendetje po ju shkruaj un nje histori masi lexova dhe shum te tjera po vendosa me ju shkru.ne fill shoqet m gjeten burin qe kam u takum.

Bisedum me te dhe u lidhem per te qen ne lidhje serioze ok kalun do muj mir shkojke gjithcka un isha 18 vj aj 25.erdhe prindrit e tij mem kerku per nuse familja mezi pranoj sepse kishin than njerzt fjal te kqija per ata si famija por un me kembngulje vendosa te martohem me ta.

U feju nje dit nisen keqkuptimet me te zu mem sha meme than fjal te kqijaa mos mem lan me shku askund u ndava nga gjith shoqet vetem qe aj mos gjej arsyje per tu qortu,ditorja.