Befasuesee/ ”Tea Ka Dalë Të Kërkojë Burrë, Po Më Përpara Ka Punuar, Te Klani, Me Arditin: Ja Pse Iku Që Aty..

Tea e “Perputhen” eshte nje nga vajzat qe ka terhequr publikun.

Me pozitivitetin dhe energjine e saj te mire.Por kjo nuk eshte hera e pare e Teas ne ekran. Rreth dy vite me pare ajo ka qene pjese e rubrikes “Ka nje mesazh per ty” tek “E diela shqiptare” ne Tv Klan.

Ku bente rolin e postieres duke cuar mesazhet ne dyert e shqiptareve.Mesa duket kjo eksperience nuk arriti ti jepte Teas famen apo karrieren e deshiruar, keshtu qe po e provon serish ne Top Channel.Kete here per te gjetur dashurine e jetes.

Pse jo ne fund te fundit, dhe duket qe deri tani po e arrin qellimin e saj. Ate te fames domethene jo te dashurise,trasnmeton ditorja.